Barmańskie Show

Flair Factory

 

Flair Factory zostało założone w 2008 roku przez pasjonatów sztuki flair, Tomka Małka i Marka Posłusznego, wielokrotnych zwycięzców i finalistów największych polskich i zagranicznych zawodów barmańskich w stylu flair. Należą oni do wąskiego grona najlepszych barmanów flairowych na świecie. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zdobyli jedenaście tytułów mistrza świata! Przez cztery kolejne lata wygrywali również największą światową ligę flair - World Flair Association Grand Slam.


Wybierz menu

Ważnym punktem udanego spotkania jest starannie ułożone menu. Razem z naszym Szefem Kuchni przygotowaliśmy je zgodnie z najnowszymi trendami, bazując na składnikach najwyższej jakości.

Wybierz menu

Pakiety alkoholi

Zastanawiacie się jaki alkohol wybrać? Skomponowaliśmy dla Was kilka pakietów, które możemy modyfikować pod indywidualne potrzeby. Dodatkową atrakcja wieczoru może być cocktailbar i nasi barmani serwujący udekorowane autorskie cocktaile.

Wyberz alkohol

Imprezy tematyczne

Chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę, o której każdy będzie jeszcze długo pamiętał? Sprawdź nasze pomysły i wykorzystaj jeden z nich. Przenieś się w czasu PRL, mitycznej Grecji lub na hawajską plażę.

Wybierz temat imprezy

Co zapewniamy

  • Przeszkoloną i profesjonalną załogę
  • Kompleksowe zaplecze techniczne wraz z obsługą
  • Nietypowe i w pełni wyposażone przestrzenie eventowe, w tym jednostki pływające.

Atrakcje dodatkowe

W naszej ofercie znajduje się wiele pomysłów na niezapomniane spotkanie, imprezy tematyczne, konkursy, zajęcia integracyjne, występy zespołów, stand up i mnóstwo innych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zestawem dostępnych atrakcji dodatkowych.

Atrakcje dodatkowe

Jak duża może być impreza?

RiverCafe 450 osób
Stalmach 52 osób
Szkuta wiślana 12 osób

Plan River Club

Plan RiverClub

Galeria


Nie czekaj, zamów imprezę już dziś

Mało czasu? Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę nawet w 24h. Skontaktuj się i ustalmy warunki.