Organizacja wesel

Niezapomniane wesele nad Wisłą

Zorganizuj niepowtarzalne wesele, które na długo utkwi w pamięci wszystkich gości. Do dyspozycji oddajemy wszystkie cztery jednostki. Możemy zorganizować przyjęcie przy stołach (RiverCafe), przy szwedzkim bufecie w trakcie rejsu (Wars, stalmach), a także imprezę łączoną – wesele z 1-2h rejsem statkiem jako dodatkową atrakcją.

Życzycie sobie film z wesela? Nie ma problemu, możemy to załatwić. Fotograf? Żaden problem, gwarantujemy, że zdjęcia będą idealne.. Możemy zorganizować nawet własnego DJ’a. A to tylko początek...


Wybierz menu

Wybierz jedno z proponowanych przez nas zestawów lub skomponuj własne. W razie pytań nie wahaj się zadzwonić - chętnie pomożemy dobrać posiłki najlepiej pasujące do Twojego budżetu i oczekiwań.

Wybierz menu

Pakiety alkoholi

Polak pić musi. Dobierz pakiet alkoholi do własnych potrzeb i... potrzeb Twoich Gości. Różnorodność oferowanych napojów z pewnością przypadnie do gustu każdemu amatorowi trunków.

Wyberz alkohol

Zamów już dziś

Mało czasu? Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę nawet w 24h. Skontaktuj się - ustalmy warunki, ułożymy plan, doradzimy ciekawe rozwiązania. Z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie.

Skontaktuj się

Co zapewniamy

1
4 w pełni przygotowane statki

Dwa lokale na barkach stacjonujące przy brzegu Wisły oraz dwa tramwaje wodne.

2
Własny catering i obsługę

Posiłki przygotowywane na miejscu (RiverCafe).
Fantastyczni animatorzy.

3
Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

Niezapomniany klimat to podstawa każdej udanej imprezy.


Atrakcje dodatkowe

Poza standardowym zestawem imprezowym oferujemy możliwość zamówienia dodatkowych atrakcji takich jak regionalne kapele, rzutniki, czy występy znanych artystów, które z pewnością umilą czas naszym Gościom oraz jeszcze bardziej uatrakcyjnią imprezę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zestawem dostępnych atrakcji dodatkowych.

Atrakcje dodatkowe

Jak duża może być impreza?

RiverCafe 400 osób
Wars 150 osób
stalmach 52 osób

Plan RiverClub

Plan RiverClub

Poczuj klimat


Nie czekaj, zamów imprezę już dziś

Mało czasu? Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę nawet w 24h. Skontaktuj się i ustalmy warunki.